Warsztaty Lady Styling w Tangu Argentyńskim w Oye! Feb04

Share This

Warsztaty Lady Styling w Tangu Argentyńskim w Oye!

Zapraszamy na dwugodzinne warsztaty dla Pań Lady Styling w Tangu Argentyńskim, które poprowadzi Paulina Policzkiewicz-Woźniak!

Paulina tańczy tango od 1998 roku.
Od najmłodszych lat tańczy również inne rodzaje tańca, taniec klasyczny, folklor, flamenco, uwielbia swinga. Z tangiem argentyńskim zetknęła się najpierw za granicą, następnie 19 lat temu zaczęła je rozwijać w Polsce.
Jest współzałożycielką stowarzyszenia Akademia Tanga Argentyńskiego, gdzie działa na rzecz rozwoju tanga. Stworzyła i prowadziła pierwsze milongi w Warszawie, przez wiele lat inicjowała i uczestniczyła w większości bardziej znaczących wydarzeń tangowych. Tworzyła choreografie na potrzeby teatru i filmu. Od lat organizuje koncerty, warsztaty, festiwale, maratony i pokazy z tancerzami z Argentyny. Obecnie jest tancerką, pedagogiem tańca, organizatorką życia kulturalnego oraz DJ-ką.
Na co dzień, z Jankiem Woźniakiem, tworzy nowe projekty pod nazwą Tangolada.

Paulina uwielbia prowadzić zajęcia z tanga, szczególnie zagłębiać się w tajniki techniki tangowej.
W pracy z tańczącymi dziewczynami stara się pokazać jak pięknie można rozkwitnąć w tangu, podkreślić swoją kobiecość i pewnie stanąć na nogach (choćby na obcasach) nie tracąc nic ze swojej delikatności. Jest przekonana, że tango to sposób na życie i sposób wyrażenia siebie.

TERMIN:
🔥niedziela (4 lutego); godzina: 14:00-16:00

CENA:
🔥Benefit: 50zł
🔥Bez benefit’a: 60zł

ZAPISY:
Wysyłajcie imię nazwisko oraz nazwę warsztatów na: oyerecepcja@gmail.com.