Samba brazylijska w Oye! Jan27

Share This

Samba brazylijska w Oye!

Samby brazylijskiej nauczy Was Kasia Kapisz! :)
Taniec jest jej największą pasją. Przygodę z występami tanecznymi rozpoczęła od dołączenia do grupy cheerleadingowej gdzie uczyła się głównie tańca nowoczesnego i show dance oraz tańczyła i dopingowała na meczach piłki nożnej.
Później jej sercem zawładnęła samba brazylijska, ktorą tanczy nieprzerwanie od 2012 r. Na przełomie tego czasu miała okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Adrianę Goulard, Mayrę Almen oraz Carlinhosa Salgueiro.
Jej największym marzeniem jest odwiedzić Brazylię i tamtejsze szkoły samby aby jeszcze bardziej zgłębić tajniki tego tańca.
Kasia razem z formacja taneczną Salshall Ortodox występuje na przeróżnych eventach, w klubach i na warszawskim street party. Prowadzi animacje dla dzieci i dorosłych i poprostu kocha to co robi. Od prawie 3 lat prowadzi zajęcia z samby oraz innych technik takich jak sexy dance i high heels.
Swoim kursantkom, oprócz techniki chce również przekazać, że najważniejsze to czerpać pozytywna energię i radość z tańca. Pewność siebie i seksapil wypływa z naszego wnętrza i tego jak same siebie postrzegamy. Każda kobieta jest piękna i odważna, trzeba tylko się otworzyć na nowe horyzonty i dać w pełni porwać muzyce.

Zajęcia dla Pań! :)
Czas trwania zajęć: 60 min.
Start: 27 stycznia 2018r.

CENA
jednorazowe wejście – 25zł
karnet 4 wejść – 90zł
karnet 8 wejść – 170zł
drugie wejście tego samego dnia: 15zł
możliwość wejścia na kartę multisport, OK system, FitFlex (bez dopłaty)

ZAPISY
Zapisy przez grafik na stronie: www.casadeoye.pl
UWAGA! Zajęcia odbędą się jeśli zapisze się odpowiednia liczba osób!