Zouk w Oye! Nov25

Share This

Zouk w Oye!

ZOUK
Zouk to brazylijski taniec, który urzeka i hipnotyzuje swoją zmysłową formą. Narodził się w latach 80-tych ubiegłego wieku, gdy grupa wielbicieli lambady zaczęła eksperymentować z tańcem, urozmaicać i tworzyć nowe figury.
Taniec charakteryzuje się płynnymi ruchami, zwolnieniami, prowadzeniem partnerek każdą częścią ciała, dużą ilością płynnych obrotów, ruchów głową i włosami partnerek, wygięciami i pochyleniami.
Tancerze Zouka tańczą do rytmu przypominającego bicie serca.
Zouk to magia ruchu i głębokość relacji, która sprawia że partnerzy pływają po parkiecie.

Zouk poprowadzi dla Was Mariusz Lewandowski.
Mariusz przebył długą drogę zanim odnalazł się w tańcu.
Ten wszechstronny sportowiec zdążył zostać instruktorem kulturystyki (trener osobisty), gdzie zdobył bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne i ratownikiem wodnym. Uprawiał też masę innych dyscyplin. Dał się też poznać jako zawodowy cieśla i wreszcie jako świetny tancerz.

Mariusz zaczął się szkolić bardzo intensywnie w salsie, bachacie i innych technikach zwiększających świadomość ciała i wyrabiających piękny ruch taneczno-sceniczny, takich jak body movement, czy jazz. Talent i ciężka praca zaowocowały szybkim wstąpieniem do głównej grupy choreograficznej: Salsa Show. Równocześnie jego ciepła osobowość i uczynność przysporzyły mu wielu przyjaciół także w gronie instruktorskim.

Następnie przyszedł czas na zouka, który Mariusza totalnie pochłonął. Niemal od samego początku warszawskiej historii
Zouka ten zdolny tancerz bardzo zaangażował się w ten taniec regularnie i indywidualnie trenując i wyjeżdżając na różne europejskie festiwale.

Na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Razem z innymi tancerzami Mariusz zaczął trenować w grupie choreograficznej Zouk Libre. Grupa zaczęła dawać regularne pokazy, łącznie z pokazem na 7 edycji Festiwalu Salsy w listopadzie 2011, gdzie miała możliwość wystąpienia na głównej scenie festiwalu.

Z czasem Mariusz stał się tak rozpoznawalną osobą w środowisku Zouka w Polsce, zaczął jeździ po ojczyźnie dzieląc się wiedzą, ucząc i zarażając miłością do Zouka. A od 25.11 zarazi również Was na nowym kursie w Oye!

GDZIE I KIEDY?
🔥 25/11/2017 (sobota) o godzinie 18:00
🔥 czas trwania: 60 minut
🔥 Szkoła Tańca Oye, ul. Kłopotowskiego 5, Warszawa

CENA
jednorazowe wejście – 25zł
karnet 4 wejść – 90 zł
karnet 8 wejść – 170 zł
możliwość wejśc na kartę multisport (bez dopłaty), OK system, FitFlex

ZAPISY
Zapisy przez grafik na stronie: www.casadeoye.pl
->Grafik weekendowy 15-21
UWAGA! Zajęcia odbędą się jeśli zapisze się odpowiednia liczba osób!