Reggaeton con hip hop w OYE! Nov26

Share This

Reggaeton con hip hop w OYE!

James Brown powiedział kiedyś: “Jedyna rzecz, która może zaćmić twoje problemy, to taniec!” Więc jeśli chcecie “zaćmić” myśli o poniedziałku, to koniecznie przyjdźcie w niedzielę o godz.18:20 na zajęcia Reggaeton con hip hop, które poprowadzi dla Was Marta :-)

Marta swoją przygodę z tańcem zaczęła 11 lat temu. Wcześniej, przez osiem lat trenowała gimnastykę artystyczną i przez trzy lata, lekkoatletykę na AWF. Brakowało jej jednak tej energii i ekspresji, możliwości wyrażania swoich emocji poprzez ruch. Swój rozwój taneczny zaczęła od tańca musicalowego u Ani Pacochy, tam zrozumiała, że nie można zamykać się na inne style taneczne i dlatego postanowiła zgłębiać takie techniki jak: jazz i modern jazz u Katarzyny Kizior, hip hop, locking, dancehall, ragga, reggaeton czy salsa. Uczyła się u najlepszych, w takich szkołach jak; Akademia Hakiela, EDS, FAF, SHO, Viva Cuba i OYE! I to właśnie w Oye! poczuła, że tu jest jej miejsce. Bo dla Marty prócz radości, którą czerpie z tańca i możliwości rozwoju, ważna jest społeczność, z którą może dzielić się swoją pasją. To stąd czerpie motywację do działania i realizowania nawet najbardziej szalonych pomysłów. To w Oye! upewniła się jaki rodzaj ekspresji najlepiej wyraża jej osobowość, bo najważniejsze by w tańcu móc być sobą, poczuć się wolnym i chcieć dzielić się tymi uczuciami z innymi! Marta jest cierpliwa i chętnie pomoże wam w odnalezieniu własnej osobowości tanecznej. Dlatego wciąż się rozwija, jeździ na festiwale i warsztaty min. Europejskie Spotkania Taneczne, Tirate un Paso czy do Studio 68 w Londynie.

REGGAETON jest stylem bardzo dynamicznym, tańczony przez kobiety i mężczyzn. Czerpie ze stylów streetowych takich jak: hip hop, salsa, dancehall, funk i dlatego nazywany jest latynoskim hip hopem. Na zajęciach “Reggaeton con hip hop” popracujecie nad feelingiem, izolacjami ciała, koordynacją ruchową, będziecie się uczyć kroczków i choreografii z wplecionymi elementami hip hopowymi. Jedno jest pewne, będzie to doskonała zabawa!

GDZIE I KIEDY?
🔥 26/11/2017 (niedziela) o godzinie 18:20
🔥 czas trwania: 60 minut
🔥 Szkoła Tańca Oye, ul. Kłopotowskiego 5, Warszawa

CENA
jednorazowe wejście – 25zł
karnet 4 wejść – 90 zł
karnet 8 wejść – 170 zł
możliwość wejśc na kartę multisport (bez dopłaty), OK system, FitFlex

ZAPISY
Zapisy przez grafik na stronie: www.casadeoye.pl
->Grafik weekendowy 15-21
UWAGA! Zajęcia odbędą się jeśli zapisze się odpowiednia liczba osób!