OYE ON SAILS – Jachty z Oye w Chorwacji! Jun10

Share This

OYE ON SAILS – Jachty z Oye w Chorwacji!

Robimy to! Pierwsze w historii wakacje z Oye!

Chcesz potańczyć salsę pod żaglami? :)
Pływać z wyspy na wyspę i poczuć wiatr we włosach?
Poznać tajniki żeglarstwa i zdobyć doświadczenie morskiego pływania?

Płyń z nami flotą jachtów pełnych salseros i podbijmy Chorwację tym razem od strony morza ;)

Dzięki jachtom odwiedzimy najpiękniejsze zakamarki Chorwacji. Poimprezujemy nie tylko w dużych portach takich jak Zadar czy Vodice, ale spędzimy też magiczne wieczory stojąc na kotwicy w zatoczce i tańcząc pod gołym niebem.

Jacht na tydzień stanie się naszym domem, kuchnią, miejscem życia, integracji i zabaw. W dzień pływamy, uczymy się żeglować, bawimy się, cieszymy słońcem i widokami. Wieczorem dopływamy do portu albo stajemy na kotwicy…i zaczyna się impreza :) Tańczyć będziemy w wynajętych klubach albo w urokliwych zatokach pod gołym niebem, wszystko z niezastąpionym DJ-em Tresormanem. Na jachcie też można tańczyć… czemu nie ;)

Nie musicie wiedzieć nic o żeglowaniu! Jachty poprowadzą doświadczeni skipperzy, a Wy już od pierwszego dnia będziecie uczyć się sterować, nawigować i stawać na kotwicy. Po tygodniu będziecie wilkami morskimi i dostaniecie staż żeglarski potwierdzony opinią ;)

Termin: 10-17 czerwca 2017 (tydzień z Bożym Ciałem)

Cena: 1740zł – cena będzie wzrastać wraz ze wzrostem cen jachtów, im szybciej zarezerwujesz tym lepsza cena :)

Cena obejmuje: czarter jachtu, ubezpieczenie jachtu, ubezpieczenie grupowe, wyposażenie dodatkowe typu ponton z silnikiem, opiekę skippera

Cena nie obejmuje: dojazdu (autem wychodzi około 250zł na osobę), składki na kasę jachtową (wyżywienie, opłaty portowe, paliwo – razem około 100 euro na osobę). Zwyczajowo skipper jest zwolniony ze zrzutek na kasę jachtową.

Jachty są w pełni wyposażone w kuchnię, lodówkę, garnki i naczynia – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chociaż część zapasów jedzenia zabrać ze sobą z Polski :)

Będziemy także organizować autokar, bo jest na niego dużo chętnych – wkrótce podamy ile będzie można dopłacić za transport. Orientacyjny czas wyjazdu z Warszawy to późny wieczór z piątku na sobotę. Z powrotem w Warszawie będziemy tydzień później w nocy z soboty na niedzielę.

Liczba miejsc: 8-10 osób na jacht (w tym skipper)

Miejsce: Sukosan, Marina Dalmacija (10-20km od lotniska)

ZAPISZ SIĘ PÓKI TANIO! :)

Zapisy i pytania:
jachty@casadeoye.pl

Ceny będą się zmieniać – wynajęcie jachtu z upływem czasu jest coraz droższe!